Objednajte si naše maškrty od výrobne Cukrárik Zuzanka

Objednajte si naše maškrty ešte dnes!

Napíšte nám alebo zavolajte 0907 435 103

Tortičky

Pre každú tortičku pripravujeme čerstvý korpus z poctivých vajec. Základom pre kvalitný krém je mascarpone a ľahodná 33% šľahačková smotana.

Každá udalosť si vyžaduje jedinečné potreby. Jednou z nich môže byť práve tortička, ktorú pre vás s radosťou pripravíme. Spoločne dohodneme tú najlepšiu voľbu. Prvým krokom je výber korpusu. Vybrať si môžete jeden druh. Ponúkame [vanilkový, čokoládový, brownies, lieskový orech, vlašský orech, mak, red velvet, mrkvový] korpus. Druhým krokom je voľba krému. Ponúkame [mascarpone vanilka/maliny, mascarpone vanilka/lesné plody, mascarpone čokoláda/maliny, mascarpone čokoláda/višne, mascarpone malina/maliny, mascarpone lemon curd/maracuja, čokoláda parížsky-maslový/višne, pribináčik/maliny, pribináčik/lesné plody, cream cheese] krémy.

Cheesecaky

Cheesecake môžeme zaradiť medzi najznámejšie koláče sveta. Ak spomeniete tento pojem v Európe, Amerike alebo Ázii, každému sa hneď vybaví koláč z maslových sušienok a tvarohového syra. Za svoju popularitu cheesecake vďačí 18. storočiu a Američanom.

Jeden z najobľúbenejších koláčikov je práve cheesecake. Spomedzi veľkého počtu druhov, ktoré pripravujeme spomenieme ovocné cheesecaky [malina, jahoda, mango-maracuja, lesné plody, čučoriedka, višňa, citrón], čokoládové callebaut cheesecaky [biela čokoláda, mliečna čokoláda, horká čokoláda, karamelová čokoláda, ruby čokoláda] ale aj špeciálne príchute ako pistácia, slaný karamel, kokos, mak-citrón alebo lotus.

Tartaletky

Tartaletka (francúzsky tartelette) je druh dezertu pôvodom z Francúzska. Jedná sa o koláčik z lineckého cesta plnený krémom a zdobený ovocím alebo snehom z bielkov. Slovo tartelette je zdrobnelinou slova tarte, koláč.

Koláčik, ktorý svojou chuťou a výzorom poteší každého. Medzi obľúbené druhy patria lieskový orech/karamelTOP, pistácia, malina/ruby čokoláda callebaut/meringue, citrón/meringue alebo čokoládové callebaut tartaletky [mliečna čokoláda, biela čokoláda, horká čokoláda alebo karamelová čokoláda].

Makrónky

Jedná sa o vynikajúci francúzsky dezert zložený z najkvalitnejšej mandľovej múky, vaječných bielkov a cukru. Makrónky sú výnimočný kúsok, ktorý sa hodí výborne ku káve a aj ako luxusný dar.

Tieto krásne maškrty dokážeme pripraviť v desiatkách farieb. Náplň môže tvoriť pravá belgická čokoláda značky callebaut, čerstvé ovocné pyré ale aj 100% orieškové pasty. Konkrétnejšie náplne z čokolády callebaut a lahodnej 33% smotnay [biela ganache, mliečna ganache, horká ganache, ruby ganache], ovocné náplne [malina, lesné plody, jahoda mango, mango/maracuja], orieškové náplne [pistácia, lieskový orech, mandľa] a špeciálne náplne [mliečna čokoláda/baileys, karamel/lotus sušienky].

Koláčiky

Každý jeden koláčik u nás je originálny pretože prejde našimi rukami a nie strojom.